Анонси

ЗАКЛИК ДО АКТИВНИХ ТА РІШУЧИХ ДІЙ З БОКУ  НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА!

2022-03-07

Шановні колеги!
Українська наукова та освітянська спільнота звертається до Вас за підтримкою!
Російська Федерація (далі - РФ) здійснила підступний та абсолютно ганебний військовий напад на Україну! У 2022 році забороненими у цивілізованому світі крилатими ракетами з касетними боєприпасами та вакуумними бомбами руйнують житлові квартали, дитячі садочки та лікарні у самому центрі Європи! Станом на 2 березня кількість загиблих лише цивільних сягає дві тисячі людей (з них - щонайменше 18 дітей), тисячі поранених. Президент Російської Федерації погрожує світу ядерною зброєю, що, вочевидь, розпочне Третю світову війну.
Україна разом з її збройними силами та мужніми громадянами гідно чинять опір за підтримки всього цивілізованого світу, який запроваджує безпрецедентні санкції, спрямовані на повну ізоляцію російського нацистського агресора. Тож, прогресивна світова наукова спільнота не має стояти осторонь, а повинна долучитися до цієї боротьби українських громадян за мирне існування не лише України, а й всього демократичного світу.
У ХХІ сторіччі Вашою гідною відповіддю танкам, системам залпового вогню та ракетам повинен стати закритий доступ до високих технологій, інновацій, наукових досліджень та повна ізоляція інформаційної підтримки російських дослідників. Закликаємо вас:

● заблокувати доступ до всіх наукометричних баз та матеріалів наукових видавництв для громадян та установ Російської Федерації;

● унеможливити участь науковців, афілійованих до російських установ та наукових установ РФ у міжнародних грантових програмах, що фінансуються Європейським Союзом та іншими партнерами;

● призупинити участь дослідників, студентів та установ з РФ в поточних програмах міжнародної академічної мобільності;

● бойкотувати спроби проведення наукових заходів в середині РФ (зокрема, наукові конференції, симпозіуми тощо);

● призупинити індексацію наукових видань, що видаються у РФ у всіх наукометричних базах даних;

● заборонити громадянам Російської Федерації можливість бути редакторами / співредакторами / рецензентами міжнародних видань;
● унеможливити публікацію наукових доробків російських науковців за умов їхньої афіліації у російських наукових чи освітніх установах;
● припинити обслуговування наявного обладнання для проведення наукових досліджень та постачання нового.
Впевнені, що такі рішучі дії активізують наукове товариство та проактивне населення Російської Федерації задля зупинки цієї ганебної військової агресії проти усього цивілізованого людства.

Без вашого єднання з українською нацією вже сьогодні, завтра може не відбутися!

Детальніше

Читати більше про ЗАКЛИК ДО АКТИВНИХ ТА РІШУЧИХ ДІЙ З БОКУ  НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА!

Поточний номер

№ 1–2 (2022): Сучасна стоматологія
Сучасна стоматологія

Сучасна стоматологія» - провідний український науково-практичний стоматологічний журнал  що видається з 1998 року, з відкритим доступом, та  є єдиним, офіційним друкованим органом Асоціації стоматологів України. Журнал публікує оригінальні дослідження, наукові та оглядові статті, клінічні спостереження, а також спеціальні статті, які стосуються проблем стоматології, для стоматологів різної спеціалізації. а також публікує матеріали та повідомлення про з’їзди та конференції.
Журнал внесений до Переліку наукових фахових видань України та включений у міжнародні, закордонні і національні реферативні та наукометричні бази даних:  «Україніка наукова»,УРЖ «Джерело» - з 2013 року; «Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського» - з 2013 року;ResearchBib;  Google Scholar з 2013 року , Academic Resours Index. Має найвищий рейтинг стоматологічних видань за індексом Хірша в системі Google Scholar (h - індекс 17).

 Crossref DOI-prefix: 10.33295.

Опубліковано: 2022-04-12

ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

ПРОФІЛАКТИЧНА Й ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

ОРТОДОНТІЯ

Переглянути всі випуски

Інформаційні партнери: